Sākums > Par mums

Rotaslietu salons „Goldlight” ir domāts mūsdienīgiem un enerģiskiem cilvēkiem, kuri ciena skaistumu un eleganci. Ar lielu prieku mēs Jums sniedzam neticamas emocijas no visskaistākā un mūžīgākā – rotaslietām. Rotaslietu saloni „Goldlight Jewelry” var lepoties ar vairāk kā piecpadsmit gadus lielu pieredzi. Šobrīd, Jūs atradīsiet Latvijas un pasaules rotaslietu ražotāja izstrādājumus no zelta, sudraba, dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem, kā arī pērles, galda piederumus un tīrīšanas līdzekļus jau sešos veikalos - Rīgas lielākajos tirdzniecības centros.

Rotaslietas iespējams aplūkot un iegādāties arī mūsu interneta veikalā - „Goldlight.lv”. Mēs esam centušies izveidot Jums patīkamu vidi un radīt vislabvēlīgākos apstākļus, lai Jūs varētu izdarīt vispareizāko izvēli no mūsu labākajām kolekcijām.

Galvenā mūsu uzņēmuma prioritāte un mērķis ir klientu vēlmju un ieceru apmierināšana. Mūsu piedāvājums sevī ietver ekskluzīvas rotaslietas no dārgmetāliem un akmeņiem, un stilīgiem rotaslietu komplektiem ikdienai un svētkiem. 

Skaistas Rotas skaistai ikdienai...